نمایه سازی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)
بدینوسیله به استحضار می رساند درخواست نشریه جهت نمایه سازی در کمیته ارزیابی نشریات پایگاه استنادی علوم جهان اسلام مورخ  25/8/1400 بررسی گردید و با نمایه سازی نشریه  موافقت به عمل آمد.

مطالعه بیشتر

نمایه سازی فصلنامه در sid . و پورتال جامع علوم انسانی
 با کمال مسرت  فصلنامه مدیریت و چشم نداز آموزش   توانست  در پایگاه جهاد دانشگاهی (SID ) و همچنین  پورتال  علوم انسانی   نمایه گردد .  تمامی مقالات شماره های گذشته نیز در این ۲ سامانه نمایه گردیدند .

مطالعه بیشتر

فراخوان مقاله انگلیسی
فراخوان  مقاله انگلیسی  با توجه به هیات تحریریه بین المللی و هچنین اجازه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Isc) فصلنامه از سال 2021 در هر سال، یک شماره از 4 شماره مقالات را به پذیرش مقالات تماما انگلیسی محققین  داخل و خارج کشور اختصاص می دهد،  و در صورت  استقبال محققین به 2 شماره در سال خواهد رسید.بدیهی است، این امر می تواند  کمک شایانی به ارتقای سطح  دانشجویان ، اساتید و محققین   گردد .

مطالعه بیشتر

نمایه سازی در پایگاه استنادی مگیران و پایگاه استنادی نورمگز
 با توجه به درخواست  نشریه  از  پایگاه  استنادی  نورمگز  و  پایگاه  استنادی  مگیران   ، فصلنامه  مدیریت  و چشم انداز آموزش   مورد تایید  و نمایه   پایگاه ها قرار گرفت . و بزودی   در پایگاه علمی جهان اسلامی  ISC نیز   قرار خواهد گرفت .

مطالعه بیشتر

فراخوان پذیرش مقاله در فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش(jmep)
فراخوان پذیرش  مقاله در فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش(jmep)

مطالعه بیشتر

شناسه DOI برای تمامی مقاله های نشریه
به همت مسئولین  فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش ، برای حفظ حقوق تمام نویسندگان محترم، شناسه دیجیتالی DOI برای تمامی مقاله‌های منتشر شده تهیه شده است. امروزه در دنیا به ویژه در زمینه‌های علمی، DOI فواید زیادی دارد و بسیار کاربردی می باشد. در زیر به مهمترین آنها اشاره شده است:  مقالات و یا هر شی دیگری در اینترنت از طریق DOI دارای شناسه دایمی و ثابتی خواهند شد که غیرقابل تغییر و یا حذف است. زیرا صفحات اینترنتی در طول زمان عموماً دستخوش تغییرات می‌شوند، به طوری که ممکن است نام وب سایت و یا آدرس اینترنتی مربوط به یک مقاله عوض شود. در این حالت ...

مطالعه بیشتر