مجوز  رتبه  علمی پژوهشی از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری
این  نشریه  طی  نامه رسمی شماره 16049 -1400 توانست  مجوز  رتبه  علمی  ( لینک نمایه وزارت علوم : علمی پژوهشی ) را از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری  دریافت نماید .

مطالعه بیشتر

تغییر صاحب امتیازی نشریه
با توجه به پیشنهاد  مدیر عامل موسسه مدیریت فکر نو اندیش   و همچنین   طبق تفاهم نامه  قبلی با انجمن مدیریت کسب و کار ایران   از تاریح 25/7/1401  مجوز صاحب امتیازی نشریه به مدت 2 سال  به انجمن  مدیریت کسب و کار ایران   واگذار گردید .

مطالعه بیشتر

نمایه سازی در پایگاه نشریات با دسترسی آزاد (DOAJ)
درخواست ارسال شده برای مدیریت و چشم انداز آموزش در 10 آگوست 2022 برای درج در DOAJ پذیرفته شده است.  

مطالعه بیشتر

نمایه سازی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)
بدینوسیله به استحضار می رساند درخواست نشریه جهت نمایه سازی در کمیته ارزیابی نشریات پایگاه استنادی علوم جهان اسلام مورخ  25/8/1400 بررسی گردید و با نمایه سازی نشریه  موافقت به عمل آمد.

مطالعه بیشتر

نمایه سازی فصلنامه در sid . و پورتال جامع علوم انسانی
 با کمال مسرت  فصلنامه مدیریت و چشم نداز آموزش   توانست  در پایگاه جهاد دانشگاهی (SID ) و همچنین  پورتال  علوم انسانی   نمایه گردد .  تمامی مقالات شماره های گذشته نیز در این ۲ سامانه نمایه گردیدند .

مطالعه بیشتر

فراخوان مقاله انگلیسی
فراخوان  مقاله انگلیسی  با توجه به هیات تحریریه بین المللی و هچنین اجازه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Isc) فصلنامه از سال 2021 در هر سال، یک شماره از 4 شماره مقالات را به پذیرش مقالات تماما انگلیسی محققین  داخل و خارج کشور اختصاص می دهد،  و در صورت  استقبال محققین به 2 شماره در سال خواهد رسید.بدیهی است، این امر می تواند  کمک شایانی به ارتقای سطح  دانشجویان ، اساتید و محققین   گردد .

مطالعه بیشتر

نمایه سازی در پایگاه استنادی مگیران و پایگاه استنادی نورمگز
 با توجه به درخواست  نشریه  از  پایگاه  استنادی  نورمگز  و  پایگاه  استنادی  مگیران   ، فصلنامه  مدیریت  و چشم انداز آموزش   مورد تایید  و نمایه   پایگاه ها قرار گرفت . و بزودی   در پایگاه علمی جهان اسلامی  ISC نیز   قرار خواهد گرفت .

مطالعه بیشتر

فراخوان پذیرش مقاله در فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش(jmep)
فراخوان پذیرش  مقاله در فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش(jmep)

مطالعه بیشتر

شناسه DOI برای تمامی مقاله های نشریه
به همت مسئولین  فصلنامه مدیریت و چشم انداز آموزش ، برای حفظ حقوق تمام نویسندگان محترم، شناسه دیجیتالی DOI برای تمامی مقاله‌های منتشر شده تهیه شده است. امروزه در دنیا به ویژه در زمینه‌های علمی، DOI فواید زیادی دارد و بسیار کاربردی می باشد. در زیر به مهمترین آنها اشاره شده است:  مقالات و یا هر شی دیگری در اینترنت از طریق DOI دارای شناسه دایمی و ثابتی خواهند شد که غیرقابل تغییر و یا حذف است. زیرا صفحات اینترنتی در طول زمان عموماً دستخوش تغییرات می‌شوند، به طوری که ممکن است نام وب سایت و یا آدرس اینترنتی مربوط به یک مقاله عوض شود. در این حالت ...

مطالعه بیشتر